PR Dijital

SEO Ajansı

seo uyumlu içerik
1

Sektör ve Rakip
Analizi

2

Anahtar Kelime
Araştırması

3

İçerik Üretimi
Pazarlama

4

Marka Bilinirliği ile
Harekete Geçme

seo hizmeti
seo ajansı
Neden SEO Ajansı?
 • 01

  Stratejik SEO Planı

  SEO Ajansı olarak öncelikle çalışma yapacağımız SEO projesi için detaylı bir analiz çıkartarak stratejik SEO planı oluşturmaktayız. Planlı yapılan SEO çalışması başarıya giden yolun ilk adımıdır.

 • 02

  SEO Ajansı Ne Yapar?

  Ajansımız SEO projelerine hizmet verirken SEO Ajansı hizmetleri içinden içerik üretiminden backlink oluşumuna kadar her şeyi paket halinde ücrete dahil olarak sunmaktadır.

 • 03

  Başarı Odaklı SEO Ajansı

  SEO Ajansı SEO için başvuran markanın hikayesini inceler ve araştırma sonucu başarıya taşıyacağımıza inandığımız SEO projeleri ile anlaşma sağlamaktayız. Hikayesine inanmadığımız ve başarı görmediğimiz projelere hizmet vermemekteyiz.?

PR SEO Ajansı Çözümleri

Firmamız, 360 derece SEO hizmetleri sunan bir ajans olarak faaliyet göstermektedir. SEO'nun her yönünü kapsayan, içerik üretiminden backlink ağına kadar uzmanlaşmış profesyonellerimizle müşterilerimize en etkili çözümleri sunuyoruz. İçerik ve backlink oluşturma gibi hizmetlerimiz ek bir ücret talep etmez; bunlar, sunduğumuz kapsamlı hizmetin bir parçasıdır.

SEO Ajanslarının Rolü ve Fonksiyonları


- Başlamadan önce marka web sitelerini detaylı bir şekilde analiz ederek mevcut SEO durumlarını değerlendiriyoruz. SEO çalışmasında ilk analiz ve stratejik plan oluşturma oldukça önemlidir.
- Markanız için arama motorlarında en çok sorgulanan anahtar kelimeleri ve türevlerini üretmek için kapsamlı bir anahtar kelime araştırması ile hedef kitleniz ile etkileşimi yükseltiyoruz.
- Markanın web sitesinde bulunan veya oluşturulması gereken içeriği belirlemek için stratejiler geliştirirler.
- Web sitesinin teknik altyapısını optimize etmek için gerekli düzenlemeleri yaparlar.
- Web sitesine yüksek kaliteli ve ilgili web sitelerinden gelen geri bağlantılar elde etmek için stratejiler geliştirirler.
SEO Ajansı Performans İzleme ve Raporlama yapar.
pelin olgun
seo ajansı

PR SEO Ajansı Hakkında

2005 yılında, Türkiye'nin dijital dönüşüm sürecinin başlangıç dönemlerinde, Erol Kanbur vizyonuyla sektöre yön veren PR Dijital kuruldu. İlklerin öncüsü olarak, Türkiye'nin SEO alanında hizmet veren ilk ajansı olma unvanını taşımaktayız. Ekip ruhunu benimseyen PR Dijital, çalışanlarını sıfırdan eğiterek sektördeki en güncel ve etkili SEO tekniklerini benimsemelerini sağlar. Her bir birey, ajansın inovasyon ve başarı odaklı yaklaşımının bir parçasıdır. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden öncelikli olduğuna ekipçe inanırız. İçerik üretiminden backlink ağına kadar tüm SEO hizmetlerini kendi bünyemizde sağlıyoruz. Sürpriz ekstra ücretlerle karşılaşmanızın önüne geçiyoruz. Her müşterimizin hikayesi bizim için değerlidir. Onların hikayelerine ortak olarak, başarıya ulaşma yolunda yan yana yürüyoruz. Başarının birlikte inanmakla mümkün olduğuna inanıyoruz. "SEO projelerinizde sizi en iyi sonuca ulaştırmak için buradayız. Siz de başarı hikayenizi bizimle yazmaya ne dersiniz?"

SEO Ajansı Nedir?

SEO ajansı, içeriğinizin arama motorlarında (örn. Google) daha yüksek sıralamalarda yer almasını sağlamak amacını taşır, Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri sunan şirketlere SEO ajansı denir. Hizmetleri, içinde anahtar kelime araştırması, içerik üretimi ve optimizasyonu, teknik ve temel SEO düzenlemeleri ve geri bağlantı (backlink) inşası gibi çeşitli stratejiler geliştirir ve uygularlar. SEO ajansı, müşterilerine çevrim içi görünürlük sağlar, daha fazla organik trafik, potansiyel müşteri ve gelir elde etmelerine yardımcı olur.

SEO Ajansı İle Neden Çalışmalıyım?

SEO ajansı ile çalışmanızdaki en büyük avantajlardan biri içerik üretimi, backlink sağlama gibi konularda profesyonel hizmet alarak hedeflerinize daha hızlı ulaşabilir ve dönüşüm oranınızı yükseltebilirsiniz. SEO çalışması çok zor bir karar olduğu için profesyonel bir SEO ajansından destek almanız sizi arama motorlarında üst sıralara taşıyarak işletmenize büyütmenize yardımcı olacak en etkili araçlardan biri olabilir. SEO ajansı seçerken ajansın kendi sıralamasını ve referanslarını araştırmanızı öneririz.

seo
seo optimizasyonu

Kullanıcı Deneyimi
ve SEO İlişkisi

"Başarının Güçlü İkilisi" Dijital dünyada başarı, kullanıcı deneyimi (UX) ve arama motoru optimizasyonunun (SEO) mükemmel uyumunda yatıyor. Kaliteli içerik, kullanıcıların ilgisini çeker ve sitenizde daha fazla vakit geçirmelerini sağlar. SEO Ajansı olarak web sitenizi ziyaret eden her kullanıcı, hem içerikten tatmin olmalı hem de sitede kolayca aradığını bulmalı olduğun bilince hareket ederiz. İşte burada Kullanıcı deneyimi ve SEO'nun güçlü ilişkisi devreye giriyor. Sende SEO'nun gerçek gücünü görmek ister misin? Hadi O zaman tanışmaya var mısın?.

SEO ajansı, "Arama Motoru Optimizasyonu" veya kısaca "SEO" olarak bilinen bir dizi strateji ve tekniklerin web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralanmasını ve görünürlüğünü artırmayı amaçlayan profesyonel olarak teknik çalışmaların detaylı yapıldığı SEO hizmeti veren ajanstır. SEO ajansı genellikle güncel arama motoru algoritmalarını ve trendlerini takip ederek, müşterilerine en iyi sonuçları elde etmek için stratejiler geliştirirler. Bu sayede web siteleri daha iyi görünürlük elde ederek organik trafik ve müşteri dönüşümlerini artırır.

SEO ajansının hizmet ve sorumlulukları şu şekilde sıralanabilir;

Anahtar kelime analizi
Pazar araştırması
Teknik SEO optimizasyonu
Site içi SEO analizi (on-page)
Site dışı SEO (off-page) çalışmaları
Yerel SEO optimizasyonu
Backlink inşası
İçerik stratejileri geliştirme
Kullanıcı deneyimi iyileştirmesi
Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların potansiyel müşteriye dönüşmesini sağlama
Web sitenizin organik trafiğinde artış sağlama
Analiz ve raporlama

SEO ajansları, uzman ekipleri sayesinde SEO konusunda derinlemesine bilgi ve deneyime sahiptir. Bu deneyim, en etkili stratejilerin belirlenmesi ve uygulanmasında size yardımcı olur. SEO sürekli değişen bir alandır ve arama motoru algoritmaları sürekli güncellenir. Profesyonel bir ajans, güncel teknoloji ve trendleri takip ederek web sitenizin en iyi sonuçları elde etmesini sağlar. Profesyonel bir SEO ajansı, işletmenizin hedeflerine ve pazarına özel stratejiler geliştirir. Anahtar kelime analizi, rekabet analizi, hedef kitle analizi gibi faktörler dikkate alınarak özelleştirilmiş bir SEO planı oluşturulur. Bu, uzun vadede web sitenizin sürdürülebilir başarısı için önemlidir. Profesyonel bir ajansın yardımıyla, rakiplerinizin önüne geçebilir ve online pazarda daha iyi bir konum elde edebilirsiniz.

En iyi SEO ajansını seçmek için bir çok faktörü dikkate alabilirsiniz. Örneğin ajansın kuruluş yılı, referansları, web sitesi ve sosyal medya hesapları, şirket içerisindeki takım arkadaşlarının uzmanlıkları ve deneyimi, inceleme ve analiz yetenekleri, ajansınızın etik yaklaşımı, web sitenize özel hazırlanacak stratejik plan, analiz ve raporlama, fiyat ve teklif oryantasyonu değerlendirmesi, güncel teknoloji kullanımı, hedef kitle ve sektör bilgisi, anlaşma ve sözleşme bölümündeki maddeleri dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Son olarak çalışacağınız ajans ile ilgili şikayet araştırmasıda yapılabilirsiniz.

SEO süreçleri teknik beceri ve çalışmaların yapıldığı, uzun sürede kalıcı sonuçlar veren bir süreçten oluşmaktadır. Bu yüzden ne kadar süre SEO ajansından hizmet almanız konusunda net bir zaman belirtmek doğru olmasada en az 6 ay ile 12 ay arasında SEO hizmetini ajansımız tarafından sağlayarak, web sitenizin arama motorlarındaki görünümünü iyileştirebilirsiniz. SEO süreci oldukça detaylı ve kapsamlı bir süreç olduğu için teknik SEO çalışmaları ve stratejileri hemen tamamlanmadığından SEO ajansı çalışmalarına en az 6 ay zaman vermek web sitenizin iyileştirme çalışmaları için katkı sağlayacaktır.

SEO Projen İçin Bizi Aramalısın

Hikayenize Ortak Olan
SEO Ajansı!