SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO hizmeti genel amacı arama motoru optimizasyonu ile hedef kitlenize ulaşıp web sitenize organik trafik çekmek ve potansiyel müşteri elde etmektir.

Firmanız için kaliteli bir web sitesi yaptırmış olabilirsiniz. Fakat SEO hizmeti almadıysanız hedef kitlenize ulaşmak da zorlanır veya kullanıcılara ulaşamazsınız. Arama motorlarında, web sitenizi en iyi konuma getirebilmemiz için SEO çalışması yapmanız gerekir. SEO Hizmeti almaya karar verdiğinizde işi en iyi uzmanlardan destek almanız en doğru karar olacaktır. Arama motoru algoritmalarını en iyi bilen SEO Uzmanı firmanız için en doğru SEO stratejisini belirleyerek size faydalı olacaktır. Rakiplerinizden üst konumda olmak istiyorsanız stratejik bir SEO çalışması için en iyi seo şirketi ile yola çıkmak sizin için çok önemli bir konudur. Unutmamak gerekir ki doğru planlanmış bir SEO çalışması firmanız için çok şey kazandıracağı gibi, yanlış yapılan bir SEO çalışması ise firmanız için itibar kaybettirebilir.

SEO Ajansı Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Ajansı; web sitelerinin daha fazla arama motorlarında ve sosyal medya platformunda gözüktüğünü sağlamak için hizmetler sunan bir ajandır. SEO ile çevrimiçi varlıklar, organic arama sonuçlar üzerinden mevcut müşteriler ve potansiyel müşteriler tarafından ziyaret edilebiliyor. SEO ajanslar ticari markalar için organik aramaya odaklanmakta ve özel sorulara yönelik kapsamlara cevaplar oluşturmada yardımcı olabilirler. Bir SEO firmasinda internet marketing uzmanlari, web site design ekibi bulunur; bununla birlikte Google Ads (referring as Formerly:Adwords), Keyword Analysis & Strategy, Organic Search Engine Optimization(SEO) Services’da dahil olmak üzere benzersiz servisler de sağlanabildiğini teyit etmelidir. Bunun yanı SEO Ajansı avantajları ile işletmeniz ve mağazanızı dijitalde üst sıralara taşıyıp, kaliteli ve öncü firmalar içerisine girebilirsiniz. 


SEO Ajansı, bir web sitesinin arama motorlarında (örneğin Google veya Bing) daha yüksek sıralara çıkmak için optimalize edilmesi sürecini hizmet sunan bir ajandır. SEO Ajanslar; kullanabilirlik, bağlantı stratejileri ve teknik optimizasyon gibi alanlarda site sahiplerine destek sağlayarak onun arama motoru sonuç sayfalarinda istenenlerden en iyi sonucu elde etmelerinde yardimcidir. SEO Ajanslari ayni zamanda web sitelerine trafik getirmek amaciyla rakiplerle karsilastirmali analizler yapmada da yardimci olurlar.

SEO'nun Faydaları Nelerdir?

SEO hizmeti ile arama motorlarında firmanızın ürün ve hizmetlerini pazarlama Dijital Pazarlama stratejisi ile dünyanın her yerine ulaştırarak satışlarınıza artış sağladığınız gibi marka bilinirliğinizi artırır ve korursunuz. E-ticaret üzerinden satış yapan bir site sahibiyseniz satışlarınızı arttırmanın en iyi yolu E-ticaret SEO hizmeti almanız olacaktır. E-ticaret SEO Hizmeti ürün satışı konusunda önemli rol oynadığını bilmelisiniz. SEO E-ticaret satışlarınızda reklam maliyetlerinizi kısmanıza olanak tanıdığı gibi reklamlarınız için açılış sayfası alaka düzeyi yükselir ve reklam kalite puanına yansır.

Kaliteli içerik üreterek, sayfa yapılandırması sayesinde web sitenize ulaşan müşterilerin veya kullanıcıların ilgisini çekmeyi başararak iyi bir kullanıcı deneyimi optimizasyonu ile dönüşüm oranını artırır. Böylece web siteniz içerisindeki ürünlerinizi veya hizmetleriniz keşfetmelerini sağladığınız kitlenizi elde tutarak aynı zamanda satışlarınızı arttırmış olacaktır. Müşteriler her zaman ihtiyaçlarını karşılayacak ve beğenilerini kazandıracak sayfalara ulaşmak ister. Bunu başarmanın en iyi yolu SEO Hizmeti almak, ama doğru stratejik bir SEO çalışması olması şarttır.

SEO Hizmeti

SEO, arama motoru optimizasyonu olarak bilinir. Bu, arama motoru tarafından sıralamada sizin web sitenizi ilk sayfalarda listelemek için oluşturulmuş bir stratejidir. SEO, arama motorlarının sonuçlarını etkileyebilmek için çeşitli kodlamalar, içerikler ve site özelliklerini geliştirmek için kullanılan bir yöntemdir. SEO hizmetleri, web sitenizin ziyaretçilerin arama motoru sonuçlarından çok daha etkili hale getirilmesini sağlamak için birden fazla farklı teknik kullanılır. Bazı çalışmalar arama motoru optimizasyonu için olmazsa olmaz olarak kabul edilir ve arama motoru optimizasyonu teknikleri arasında popüler olanlar arasında arama motoru aramaları ile alakalı anahtar kelimelerin optimize edilmesi, SEO ile ilgili arama motoru arama sonuçlarının düzenlenmesi, SEO uyumlu web tasarımlarının oluşturulması ve arama motoru arama sonuçlarında sitenin pozisyonunun artırılması bulunmaktadır.

 

seo hizmeti nedir

 

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO hizmeti fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, firmanın içerisinde bulunan teknik bilgiler, çalışma zamanı, arama motoru optimizasyonu ve özellikleri, öncelikli anahtar kelimeler, aynı zamanda reklam yönetimi ve benzeri özellikler gibi teknik detayların uygunluğu alınacak olan hizmetlerin ücretinin belirlenmesi için etkili olacaktır. Birçok küçük veya orta boy işletmeler, SEO hizmetlerinden faydalanmak için optimize edilmiş bir sayfa veya site satın alabilecekleri şekilde aylık fiyatlar belirlenebilmektedir. Bununla birlikte, bazı büyük işletmeler ve organizasyonlar SEO çözümlerinin kapsamlı ücret fiyatlandırma modeli üzerine kurulmuş paketleri kullanabilirler. Eğer herhangi bir kapsamlı SEO projesi gerçekleştirilecekse, SEO uzmanları arasında en uygun fiyat teklifi alınmasını önermekteyiz.
 

​Neden SEO Ajansı ile Çalışmalıyız?


SEO hizmeti alınacak zor bir karar olduğu için, işinin ehli ve gerçekten uzmanlaşmış bir SEO ajansı ile çalışmak web siteniz ve şirketiniz için çok kazançlı bir yatırım olacaktır. Web site içeriği kaliteli düzenlenmiş, sunduğunuz ürün ve hizmet en iyi şekilde anlatılmış olmalıdır. Bu nedenle, sitenin SEO optimizasyonu işlemlerini yapan ajansın profesyonel olduğunu görerek güvenmek daha akıllıca olacaktır. SEO ajansı ne yapar? firmanızın konusuna bağlı olarak rakip firmaların ortak alandaki analizlerini gerçekleştirmek amacıyla SEO araçlarını profesyonel olarak kullanır.

SEO analiz sonucu çıkan rapor doğrultusunda, web sitenizin hata ve eksikleri bir bir düzeltilerek arama motorları kriterlerine uygun bir şekilde sayfalarınızı yapılandırır. Ayrıca web sitenizdeki hataları ve eksikleri giderdikten sonra doğru başlık ve açıklamalar ile arama motorlarının dikkatini çekmeyi başarır. SEO uzmanları web sitesi tanıtımı konusunda genel olarak arama motoru pazarlamacılığını çok iyi bilir.

SEO Ajansı, web sitelerinizi arama motorlarının ve ziyaretçilerin gereksinimlerine göre optimize ederek şirketinizi başarıya ulaştırmayı hedefleyerek stratejik planlar yapar. Ayrı teknik özellikler hazırlarlar, sitenin hedef kitlesinin arama motoruna döndüğü arama sorgularında pazarlanan ürün veya hizmetin satın alma karar aşamasını çok iyi tespit ederler.

 • SEO Hizmeti İçeriği Nelerdir
 • Web Site SEO Analizi
 • Kapsam Sorunları Tespiti
 • Url Yapısı
 • Doğru Sayfa Başlıkları
 • Doğru Sayfa Açıklamaları
 • Anahtar kelime araştırması
 • HTML etiketleri (H1) , (H6) uygulaması
 • Güncel İçerik Girişi
 • Kullanıcı deneyimi
 • Mobil uyumlu URL yapısı
 • Hemen Çıkma Oranı
 • Gösterim Raporu
 • Tıklama oranı
 • Arama Amacı
 • Sayfa hız testi

Bizde; PR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SEO AJANSI olarak; SEO Hizmeti alan müşterilerimize Müşteri Garantisi Veren Tek Firmayız. Web sitenizin strateji yönlerini tamamlanması, hedef kitleniz için dönüşüm garantisi ve zamanında olan yükümlü olduğumuz tüm sorumluluğu beyan ederiz.  "Yaptıkları SEO çalışmalarında başarısız olan ve kendilerini sorumluluktan kurtarmak isteyen, bir çok firma vardır. Genelde sonuç vaat edemezler ve ancak mümkün olan her şeyi yapacaklarını söylerler. " Yapacağımız sözleşme ile müşterilerimizi güvence altına alırız. Memnun kalmayan müşterilerimiz için para iadesi yapmayı taahhüt ederiz.

Ne Tür bir SEO Hizmeti Sunuyorsunuz?

SEO hizmetlerimiz SEO stratejilerinin oluşturulması, SEO analizleri ve SEO çalışmaları yürütülmesi, SEO raporlarının oluşturulması ve web sitenizin arama motoru sonuçlarının optimize edilmesi gibi temel SEO konularını kapsamaktadır. SEO hizmeti web sitelerinin durumunu, sektörü ve web sitesinin türüne bağlı olarak değişim gösterir. SEO hizmeti interter sitesi olan her sektör için verilmekte olup, sanal dünyada varlığını kanıtlamanın ve öne çıkarmanın mükemmel yoludur. 

SEO Hizmetleriniz Ne Kadar Sürer?

SEO hizmetlerimiz, web sitenizin ve arama motoru sonuçlarınızın özelleştirilmesi için çalışılırken, kişisel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre değişiklik gösterir. Genellikle, her proje için en az 6 ay süre alır. SEO hizmetinin süresi wen sitesinin hangi konumda görünür olmak istenmesine bağlıdır. Unutmamak gerekir ki; SEO çalışmaları uzun soluklu yapılan teknik çalışmalar sonrasında olumlu cevap veren kalıcı iyileştirmeler içerisindedir. Bu yüzden SEO çalışmaları uzun soluklu SEO Uzmanı tarafından sağlıklı olarak yönetilebilir. 

SEO Hizmetleri Ücretli mi?

Evet, SEO hizmetleri ücretlidir. Hizmetlerimizin masrafları, bireysel projeye bağlı olarak belirlenir ve çoğu zaman, projenin zorluğu, çalışma yoğunluğu ve özelleştirilme düzeyi gibi etkenlere göre değişmektedir. SEO ücretleri ve hizmet detayları için bizimle iletişime geçerek web sitenizin genel durumu ile ilgili ücretsiz SEO analiz raporu talep edebilirsiniz. 

SEO Hizmetleri Ne Kadar Etkili?

SEO hizmetleri oldukça etkilidir. Web sitenizin arama motoru sonuçlarınıza pozitif bir etki yapacak ve arama sonuçlarınızı arttıracağından, web sitenizin trafiği ve karlılığını da artıracaktır. SEO uzmanları tarafından yürütülen SEO hizmetleri ister yeni bir web sitesi olsun ister 10 yıllık bir web sitesi olsun her zaman olumlu sonuçlar verir. 

SEO Hizmetlerinizi Hangi Alanlarda Sunuyorsunuz?

SEO hizmetleri hizmetlerimiz, web sitenize doğru çeşitlendirilmiş içerik eklenmesi, anahtar kelime seçimi, metin oluşturma, hiperlink ekleme, bağlantı kurma ve arama motoru algoritmasının anlaşılması gibi farklı alanları kapsamaktadır.

İlginizi Çekecek Diğer İçerikler

 1. SEO'da SWOT Analizi Nedir?
 2. Kurumsal SEO Nedir Nasıl Yapılır?
 3. SEO Ajansı Nedir? SEO Çalışmasında Neler Yapar
 4. 2023 SEO Trendleri
 5. E-E-A-T İle Google'da Sitenizi Daha Kaliteli Hale Getirin
 6. Query Deserves Freshness Algoritması (QDF) Nedir?
 7. SEO Analizi Nedir Nasıl Yapılır?
 8. SEO Uyumlu Pagination Yapısı Oluşturma
 9. En İyi SEO Araçları Nedir? SEO Uzmanlarının Kullandığı Popüler SEO Araçları
 10. Google’ın Yeni Faydalı İçerik Güncellemesi Kaliteli içerikleri Hedefliyor

Soru Sor

Security Code

*Lütfen zorunlu alanları doldur...

BENZER İÇERİKLER