Alan adın daha önceden tescil edilmediyse, müşteri iletişim operatörlerimiz tarafından 5 dakika içerisinde talep edilen alan adı adınıza tescil edilerek alan adı tahsis belgesi tarafınıza gönderilmektedir. Alan adınız daha önceden başkaları tarafından tescil edilmiş ise müşteri danışmanlarımız size uygun alternatif çözümler üreterek yönlendirme yapacaktır.

Ürün Kodu: PR00017

270 TL KDV %18
Ödemeniz gereken toplam tutar: 270.00 TL
Ödeme seçenekleri Taksit seçenekleri

Satın almak için yardım alın.
Hemen bize yazın veya 02165493838 den bizi arayın.

Ürün Özellikleri

Alan adı tescili ve yönetim işlemleri senin için ciddiyetle takip edilmesi gereken hassas bir konudur. Alan adlarının yönetimi ve takibi tarafımızdan ücretsiz yapılmaktadır.Alan adı tescil ederken dikkat edilmesi gerekenler

  • Alan adını kısa tutmaya çalış, bu şekilde kolayca akılda kalır.
  • İşin için arama motorlarında önemli kelimeler neyse o kelimelerin alan adında geçmesini sağla.
  • İşin ve firman için en uygun alan adını seç ve daha önce başkaları tarafından farklı uzantılarda kullanılmamış olmasına dikkat et.

Alan adını tescil ettirirken register firmasından tescil ettir. Eğer yabancı register firmaları üzerinden işlemleri yapmakta zorluk yaşayacağını düşünüyorsan Türkiye’ den bir firma üzerinden tescil et ve telefon veya fiziksel iletişim kur.
PR Teknoloji Alan adlarını sana özel tescil eder ve belgeler, alan adı üzerindeki tüm yükümlülükler ve haklar sana ait olur. Alan adınla ilgili elinde bir belge olmaması seni zor duruma düşürebilir. PR Teknolojileri ISO 9001-2008 Kalite belgesi ile ve BTK Yer Sağlayıcı Faaliyet belgesi ile hizmet sağlamaktadır.

Sen de Yorum Yap

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir...Giriş yap / Üye ol

Benzer Ürünler