Google Ads
İşinizi Büyütür

Önce Analiz ile
Başlıyoruz

Sektör, Rakip ve Hedef kitle analizi ile size özel Strateji belirliyoruz.

google ads

Hedef Kitle
Tespiti

Doğru zaman da kitlenize doğru mesajı iletmenin yolu.

google reklam
Maximum
Performans

Google Ads uzmanlarımız dönüşüm odaklı strateji uygular.

google ads reklam

Google Reklam İçerikleri


Hedef kitlenizi tespit ediyoruz kitlenizi anlamaya çalışıyoruz, harekete geçirici mesajlar ile kararlarını etkiliyoruz. Google Ads reklam çalışmalarınızdan en verimli dönüşümleri almanız için özel etkilyeici içerikler hazırlıyrouz. Reklam çalışmalarınızdan en iyi sonuçları almanız için dönüşüm odaklı reklamlar oluşturuyor ve analitik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Başarıya birlikte yürümek için hazır mısınız? Biz buradayız ve sizi daha fazla görünürlük, trafik ve dönüşümle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin, SEO projelerinizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin!"
google reklamlar
google ads reklam

Google Ads Nedir?

Google Ads reklamları, dijital pazarlama alanında en etkili reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Rekabet dolu bu dijital çağda, hedef kitlenize doğrudan ulaşmak ve markanızı büyütmekiçin etkili çözümler sunan Google reklam çalışmaları farklı amaçlarda reklam modellerini içerir. Gücünü arama, görüntüleme ve video gibi farklı reklam modelerinden alan Google Ads ile, markanızı hızlı bir şekilde büyütebilir, potansiyel müşteriler yakalayarak cirolarınızı artırabilirsiniz. Google Ads, akıllı hedefleme ve veri analitiği sayesinde reklam bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar. Dönüşüm oranı yüksek reklamlar için profesyonel reklam kampanyaları oluşturmak gerekmektedir. Başarıya giden yolu Google Ads reklamı ile aydınlatın ve rakiplerinizin önüne geçerek marka bilinirliği sağlayın!

Google Arama Ağı Reklamı

Arama ağı reklamları dijital pazarlamanın en güçlü anahtarlarından biridir. İnternette arama yapan milyarlarca kullanıcıya, doğru zamanda ulaşmak doğru mesajı paylaşmak için ideal bir çözümdür. Potansiyel müşterilere odaklanarak, reklam bütçenizi akıllıca yönetmenizi ve yatırım getirinizi maksimum dönüşüm oranına yükseltmenizi sağlar. Bu büyülü platform sayesinde markanız, arama sonuçlarının en üstünde parlamak ve hedef kitlenizin dikkatini çekmek için mükemmel bir fırsat sunar.

Google Görüntülü Reklamları

Görüntülü reklamlar, dijital pazarlamada görselliğin etkileyici gücünü ortaya çıkaran bir sanat eseridir. Göz alıcı grafikler, çarpıcı resimler ve etkileyici videolarla hedef kitlenize ulaşmak için büyülü bir fırsat sunar. İlgi çekici içeriklerle dolu bu özel platform, marka bilinirliğini artırmanın, sadık müşteriler kazanmanın ve dönüşümleri maksimize etmenin en etkili yoludur. Google Ads görüntülü reklamlar ile hikayenizi anlatın, duygular katarak hedef kitlenizi harekete geçirin ve etkiniz altına alın.

Google Merchant Center reklamları

Google alışveriş reklamları markanızı büyütmenin etkili yollarından biridir. Ürünlerinizi milyonlarca potansiyel müşteriyle buluşturarak satışlarınızı artırır ve çevrimiçi varlığınızı güçlendirir. Ürün kataloğunuzu kolayca yönetmenize ve etkileyici reklamlarla hedef kitlenizin ilgisini çekmenize yardımcı olur. Google'ın güçlü algoritması sayesinde doğru kişilere doğru ürünü sunarak dönüşüm oranlarınızı artırabilirsiniz. Google Merchant Center ile e-ticaretin dünyasına adım atın, markanızı dijital pazarda yükseltin ve rakiplerinizin önüne geçin.

Google Video Reklamları

Video reklamlar dijital pazarlamanın en etkili reklam modelleridir. Videolarda kendi yüzünüzü veya kullanacağınız ünlü bir yüz insanlara daha güven verici gelmektedir. Her ürün veya her hizmet için videolar oluşturmak başarıya sizi yaklaştıracak en etkili reklam çalışması olacaktır. Görselliğin ve hareketin gücüyle markanızı canlandırır, izleyicilerin ilgisini çeker ve akıllara kazanırak marka bilirlinirliği sağlar. Videoların gücüyle hedef kitlenizle bağ kurarak, hikayenizi anlatır ve marka bağlılığı sağlar. İzleyicilerin dikkatini yakalayarak, sadık müşterilere dönüşmelerini kolaylaştırır ve dönüşüm oranlarınızı artırır.

google ads
içerik üretimi

Yapay Zeka ile
Reklam İçerikleri

Yapay zeka, reklam öğeleri oluştururken içerik üretimi, tasarım ve hedef kitleye özelleştirme gibi bir dizi süreci otomatikleştirmek ve optimize etmek için kullanılabilir. Başlık, spot yazıları, ürün veya hizmet açıklaması, görseller, tasarım oluşturma, veri toplama ve analiz etme, hedef kitlenin belirlenmesi, içerik üretimi, kişileştirme, A/B testleri, ses ve görüntü işleme özellikleri, yeniden hedefleme ve öneri alma gibi kampanyaları oluşturabilir ürün veya hizmet hakkında önerileri sunabilir.

Google Ads, Google tarafından sunulan bir dijital reklam platformudur. Bu platform, reklamverenlere Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında, YouTube videolarında, Gmail kutularında, mobil uygulamalarda ve diğer çevrimiçi içeriklerde reklam gösterme imkanı sunar. Google Ads, reklamverenlerin hedefledikleri kitlelere ulaşmalarını, markalarını tanıtmalarını ve ürün veya hizmetlerini çevrimiçi ortamda tanıtmalarını sağlar.

Google Ads, çeşitli amaçlarla kullanılabilir ve farklı hedeflere yönelik reklam kampanyaları oluşturmak için kullanılır. Ürün veya hizmet satışı, marka bilinirliği oluşturma, hedefleme ve yeniden pazarlama, web sitesi trafik yönlendirmesi, uygulama indirmeleri, yerel işletme tanıtımı, rekabetçi anahtar kelimelerde görünme, yeniden hedefleme için Google Ads kullanılmaktadır. Google Ads'in esnek yapısı, çeşitli işletme hedefleri için uyarlanabilir olmasını sağlar. Her kampanya türü farklı hedeflerinizi ve bütçenizi karşılayacak şekilde özelleştirir.

Google Ads reklamları, arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı modeli, alışveriş reklamları, video reklamları, evrensel uygulama reklamlarıdır. İşletme hedeflerinize yönelik stratejilere göre Google Ads reklam modellerinden faydalanabilir, işletme hedeflerine yönelik reklam çalışmaları ile online varlığınızı bir adım daha ön plana çıkarabilirsiniz.

Google Ads'te reklamverenler kendi bütçelerini belirleyebilirler. Günlük veya toplam bütçe belirlenerek reklamverenlerin ne kadar ödeme yapacağı kontrol edilebilir.İşletme hedefine göre kitle oluşturma, demoğrafik özelliklerden faydalanma, dönüşüm değeri ve oranı, rekabet durumu, tıklama maliyeti, günlük bütçe belirleme, deneme ve optimizasyon, yeniden pazarlama hedefleri reklamlarınızı optimize edebilir. Google ads bütçe stratejisi ile rekabet etme oranını üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Google ADS Reklam Bütçenizi Biz Yönetelim.

Maksimum Performans Odaklı
Çalışıyoruz!