Kurumsal SEO danışmanlığı, herhangi bir web sitesine yapılacak olan SEO teknikleri ve bütüncül SEO çalışmalarını içeren, danışmanlık hizmeti almak isteyen, kuruma yön vererek doğru hedeflemeler eşliğinde kurumun kendi personelleri ile web sitesini başarıya ulaştıran SEO danışmanlık hizmetini kapsar.

Ürün Kodu: P0021

7.000 TL KDV %18
Ödemeniz gereken toplam tutar: 7000.00 TL
Ödeme seçenekleri Taksit seçenekleri

Satın almak için yardım alın.
Hemen bize yazın veya 02165493838 den bizi arayın.

Bu yaklaşım, herhangi bir web sitesinin çalışma stratejisi gibi çeşitli konularda kurumun yardım veya kararlar almasını sağlamak için çok daha derin anlayışlar ve disiplinler içeren birbirini destekleyen uzmanlardan oluşur. Kurumsal SEO Danışmanları,  profesyonel SEO stratejilerini takip eden, uzun yıllar birbirinden farklı web sitesinde başarı sağlamış, olan profesyonel danışmanlardır. Bu profesyonel danışmanlar, genellikle liderlik uzmanları veya diğer kişisel sorunlar hakkında uzmanlaşmış çeşitli disiplinlerden gelen bir ekip oluştururlar. Firmamız 2006 yılından bu yana SEO alanında profesyonel yönetici SEO uzmanlarına sahip alt yapısı ile kurumsal SEO danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu alanda hizmet verdiğimiz referanslarımıza şuradan erişebilirsiniz. 

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmet İçeriği 

  • Kurum veya markaya yönelik araştırma ve analiz
  • Kurum, kuruluş, markaların internetteki yeri ve sıralaması
  • Web sitesi SEO hizmetlerinin yapılacaklar listesi
  • Kurumsal SEO danışmanlığı almak isteyen şirketlere ekip kurulması
  • Kurumsal SEO Danışmanlığı ile büyümek isteyen marka veya web sitesi için yapılacak olan bütüncül SEO hizmet kapsamının araştırılıp, kendi bünyesindeki ekibin eğitilmesi
  • Kurumsal SEO Danışmanlık hizmet detayına göre haftalık aylık danışmanlık ziyaretleri
  • Web sitesi SEO çalışmalarının aylık raporlar halinde takip edilip, adım adım SEO stratejileri ile ilerlenmesi

Sen de Yorum Yap

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir...Giriş yap / Üye ol

Benzer Ürünler