Hakkında

PR Dijital Bilişim Sistemleri olarak 1999 yılından günümüze kadar sanayi, endüstri, giyim, moda, bilişim, otomotiv, sağlıklı yaşam, petshop, E-ticaret gibi kurumsal uygulamaların projelerinde yazılım başta olmak üzere içerik üretme, yönetme ve dijital pazarlama hizmetlerinde yer aldık. 24 yıldır süren sektör deneyimine sahip olmamız en büyük özelliğimiz olmakla birlikte, sektörde yüksek tecrübemizin öğrettiği en büyük farkımız bize yol gösteren yönümüz olan müşterilerimize “sorunsuz deneyimi sunmak oldu.” 

SEO, Yazılım, CMS ve Yapay Zekâ geliştiricilerinden oluşan mutlu ve güçlü bir ekibe sahip olmak; Mutlu EKİP=Mutlu Müşteriler” sloganımızı oluşturdu! 
2023 Yılı ile yatırımlarınızın yüksek kısmını, ekibimize ve “Yapay Zekâ Dijital Pazarlama” geliştirici projemizle şirketler arasında ilk akla gelen olmak vizyonuyla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Markaların, girişimcilerin ve şirketlerinin, dijital alanda performanslarını maksimum seviyeye ulaştırmak için, güçlü bir ekibe, aynı zamanda “yapay zeka derin öğrenme” teknolojisine sahibiz. Makine öğrenimi ile içerik üretimi ve içerik pazarlama stratejileri gerçekleştirebilen yazılımlarımız bulunmaktadır. Ekibimizde dijital pazarlamanın her dalında uzmanlaşmış, işini aşkla yapan deneyimli ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Her çalışma arkadaşımız kendi alanında Google sertifikalarına sahip olup uzmanlık yetkileri tamdır.